Kursy wakacyjne dla dzieci i dorosłych – wybierz najlepszy dla siebie

W te wakacje prowadzimy aż 5 wakacyjnych kursów tematycznych. Dzięki temu mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie 💙
Dla dzieci i młodzieży przygotowaliśmy kursy:
-technologia z klasą
-spotkania małych odkrywców

Dla dorosłych polecamy:
-intensywny kurs wakacyjny z zakresu General English
-angielski w podróży
-angielski przy kawie

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 534644066 lub mailowo agnieszkadyrda.biuro@gmail.com

Technologia z klasą to cykl spotkań kierowanych do dzieci i młodzieży. Podczas cotygodniowych zajęć łączymy przyjemne z pożytecznym- nowe technologie oraz naukę języka angielskiego. Stawiamy przede wszystkim na dobrą zabawę i świetną atmosferę, sprzyjającą nauce. Dla naszych najmłodszych kursantów przygotowaliśmy zabawy oparte na kodowaniu, zagadkach, escape roomy, zabawy metodą stacji.
Cena kursu to tylko 159zł/ miesiąc. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.
Spotkania małych odkrywców to specjalny kurs skierowany do dzieci i młodzieży. Podczas zajęć odkrywamy magiczne miejsca związane z językiem angielskim, rozwiązujemy zagadki oraz łamigłówki językowe. Poznajemy inne kultury i obyczaje, a to wszystko w połączeniu z nauką języka.
Cena kursu to tylko 159zł/miesiąc. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.
Angielski przy kawie to specjalny, wakacyjny kurs dla osób dorosłych. Spotykamy się raz w tygodniu, jak sama nazwa wskazuje przy kawie, na świeżym powietrzu, w atmosferze sprzyjającej przełamywaniu barier językowych. Kurs oparty jest na konwersacjach, poprawie komunikatywności w języku obcym. Zajęcia prowadzimy w bardzo małych, kameralnych grupach na dwóch poziomach zaawansowania A2/B1 oraz B1+.
Cena kursu to tylko 150zł/miesiąc. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.

Przez całe wakacje prowadzimy również intensywny kurs wakacyjny, skierowany dla osób dorosłych, które ten czas wakacyjny chcą wykorzystać na usprawnienie komunikatywności oraz odświeżenie języka.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *