Indywidualne sesje językowe online.

O zajęciach

Jeśli zaczynasz swoją przygodę z językiem angielskim lub szukasz wsparcia w dalszej nauce Nasze Studio Języka Angielskiego będzie najlepszym wyborem. Wybierając lekcje online:

– nie tracisz czasu na dojazdy na zajęcia stacjonarne,

– uczysz się w komfortowych warunkach i bezpiecznej, przyjemnej atmosferze,

– korzystasz z nowych technologii i interaktywnych sposobów nauki języka,

– masz dostęp do wielu zasobów edukacyjnych, autentycznych materiałów, artykułów, podcastów,

– zapewniasz sobie opiekę i profesjonalne wsparcie lektorskie zarówno pod względem metodycznym, jak i praktycznym użyciu języka.

 

Zapisz się już teraz na bezpłatną lekcję online via Skype poprzez Formularz kontaktowy

 

Podczas 30-minutowej lekcji próbnej:

– poznasz Lektora, który ustali dotychczasową historię językową,

– w zależności od poziomu znajomości języka przeprowadzona zostanie krótka rozmowa lub diagnoza językowa,

– otrzymasz indywidualnie dostosowaną do swojego poziomu poradę umożliwiającą rozpoczęcie nauki,

– lektor przedstawi i omówi program sesji językowych, ewentualne konieczne materiały, które będą używane podczas spotkań.

 

Indywidualna sesja online to 60zł za godzinne spotkanie z Lektorem.

Jesteś zainteresowany? Zapisz się już dziś na bezpłatną konsultację!

 

PAKIET BIZNESOWY – BUSINESS ON FLEEK

 

Studio Języka Angielskiego English on Fleek przygotowało również specjalny Pakiet Biznesowy- Business on Fleek, ukierunkowany na doskonalenie umiejętności językowych w środowisku biznesu. Pakiet ten jest indywidualnie dostosowany do potrzeb Ucznia (rodzaju wykonywanej pracy, typu biznesu). Pakiet Biznes to również bezpłatne konsultacje mailowe z Lektorem. Zajęcia ukierunkowane są na maksymalne użycie wszystkich funkcji językowych- mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie.

Podczas sesji Lektor korzysta z indywidualnie opracowanych materiałów dydaktycznych, w tym autentycznych artykułów, podcastów, praktycznych ćwiczeń sytuacyjnych.

Indywidualna sesja w Pakiecie Biznesowym to 65zł za godzinne spotkanie z Lektorem.

*W celu ułatwienia codziennej współpracy między Lektorem a Uczniem, prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, który zostanie również szczegółowo omówiony podczas zajęć i przesłany drogą mailową po pierwszej konsultacji.

.

 

Regulamin zajęć

Informacje ogólne
 1. Studio Języka Angielskiego English on Fleek prowadzi kursy językowe odbywające się za pośrednictwem komunikatora Skype z lub bez użycia kamery internetowej (zgodnie z życzeniami Ucznia).
 2. Klient zainteresowany współpracą online może skorzystać z bezpłatnej lekcji próbnej, której termin zostanie ustalony przez Lektora zgodnie z jego dostępnością.
 3. Sesje odbywają się zawsze w uzgodnionym z Lektorem terminie (stały dzień i godzina zajęć).
 4. Wszystkie dane osobowe Klienta są poufne i wykorzystywane wyłącznie do odbycia sesji językowych. Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. „O ochronie danych osobowych” (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim.
 5. Dokonanie wpłaty za sesji jest równoznaczne z zaakceptowaniem Regulaminu
Płatność za zajęcia jezykowe:
 1. Płatności należy dokonać na dwa dni robocze przed rozpoczęciem kursu oraz przesłać na maila szkoły potwierdzenie przelewu bankowego. Jeśli przed rozpoczęciem sesji językowej należność za kurs nie wpłynie na konto szkoły lub nie zostanie przesłane potwierdzenie wykonania przelewu spotkanie nie odbędzie się i nie podlega odpracowaniu w innym terminie.
 2. Płatności należy dokonać na otrzymany w mailu numer konta bankowego wraz z odpowiednimi danymi. 
Odwołanie zajęć / spóźnienia:
 1. Klient ma prawo do odwołania zajęć, z zachowaniem możliwości ich odrabiania w innym uzgodnionym z Lektorem terminie, najpóźniej na 24 godziny przed ustalonym terminem spotkania. Jeśli Klient odwoła zajęcia na mniej niż 24 godziny przed ich terminem, sesję traktuje się jak przeprowadzoną i nie podlega odrabianiu.
 2. Konieczność odwołania/przełożenia zajęć można zgłaszać mailowo na adres: agnieszkadyrda.biuro@gmail.com lub za pośrednictwem wiadomości tekstowej (SMS). Wiadomości przesłane na czacie Skype nie są traktowane jako wiadomości równoznaczne z odwołaniem sesji.
 3. Lektor rezerwuje sobie prawo do rezygnacji ze współpracy z Klientem w przypadku ciągłego odwoływania sesji językowych.
 4. Dopuszczalne jest 15-minutowe spóźnienie Ucznia na sesję. W przypadku dłuższego spóźnienia i braku kontaktu z Lektorem sesję traktuje się jak przeprowadzoną.
 5. Czas spóźnienia Ucznia na zajęcia nie jest doliczany do sesji, spotkanie kończy się o ustalonej wcześniej porze.