Agnieszka Dyrda

Jestem lektorką z 5-letnim doświadczeniem w nauce języka angielskiego zarówno w szkołach językowych, jak i firmach. Od ponad 3 lat zajmuję się również prowadzeniem kursów online w zakresie General i Business English. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Filologia Angielska, Język Biznesu, a tytuł magistra uzyskałam kontynuując studia na Uniwersytecie Śląskim w Sosnowcu, ze specjalizacją Kultura-Media-Translacja. Swoją pasję do języka angielskiego postanowiłam połączyć z nauczaniem, wybierając studia podyplomowe na kierunku Przygotowanie Pedagogiczne w Nauce Języków Obcych.
Studio Języka Angielskiego English on Fleek zrodziło się z mojej fascynacji językiem i pasji nauczania. Wierzę, że obcowanie z językiem od najmłodszych lat rozwija kreatywność, ciekawość świata oraz umiejętności pracy w grupie. Co jednak najważniejsze, jest wspaniałą przygodą i niezastąpionym źródłem satysfakcji z nowo zdobytej wiedzy.
Zajęcia prowadzę bazując na metodzie komunikatywnej, angażującej w jak największym stopniu praktyczne metody wykorzystania języka. Specjalizuję się w nauce dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym. Poza zajęciami dla najmłodszych, prowadzę również kursy dla młodzieży, podczas których w praktyczny sposób rozwijamy komunikatywność, w miłej, rodzinnej atmosferze.
Moje zajęcia z dorosłymi i młodzieżą ukierunkowane są na rozwój i wsparcie wszystkich funkcji językowych- mówienie, pisanie, czytanie i rozumienie ze słuchu.
Prowadzę również bloga nauczycielskiego, na którym dzielę się autorskimi pomysłami i autentycznymi materiałami na kreatywne lekcje dla różnych grup wiekowych. Swoje materiały dydaktyczne wykorzystuję na co dzień podczas prowadzenia zajęć.
Prywatnie jestem także miłośniczką innych języków obcych-hiszpańskiego i niemieckiego, a największą poza nauczaniem satysfakcję czerpię z mniejszych i większych podróży.