W te wakacje prowadzimy aż 5 wakacyjnych kursów tematycznych. Dzięki temu mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie 💙
Dla dzieci i młodzieży przygotowaliśmy kursy:
-technologia z klasą
-spotkania małych odkrywców

Dla dorosłych polecamy:
-intensywny kurs wakacyjny z zakresu General English
-angielski w podróży
-angielski przy kawie

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 534644066 lub mailowo agnieszkadyrda.biuro@gmail.com

Technologia z klasą to cykl spotkań kierowanych do dzieci i młodzieży. Podczas cotygodniowych zajęć łączymy przyjemne z pożytecznym- nowe technologie oraz naukę języka angielskiego. Stawiamy przede wszystkim na dobrą zabawę i świetną atmosferę, sprzyjającą nauce. Dla naszych najmłodszych kursantów przygotowaliśmy zabawy oparte na kodowaniu, zagadkach, escape roomy, zabawy metodą stacji.
Cena kursu to tylko 159zł/ miesiąc. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.
Spotkania małych odkrywców to specjalny kurs skierowany do dzieci i młodzieży. Podczas zajęć odkrywamy magiczne miejsca związane z językiem angielskim, rozwiązujemy zagadki oraz łamigłówki językowe. Poznajemy inne kultury i obyczaje, a to wszystko w połączeniu z nauką języka.
Cena kursu to tylko 159zł/miesiąc. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.
Angielski przy kawie to specjalny, wakacyjny kurs dla osób dorosłych. Spotykamy się raz w tygodniu, jak sama nazwa wskazuje przy kawie, na świeżym powietrzu, w atmosferze sprzyjającej przełamywaniu barier językowych. Kurs oparty jest na konwersacjach, poprawie komunikatywności w języku obcym. Zajęcia prowadzimy w bardzo małych, kameralnych grupach na dwóch poziomach zaawansowania A2/B1 oraz B1+.
Cena kursu to tylko 150zł/miesiąc. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.
Przez całe wakacje prowadzimy również intensywny kurs wakacyjny, skierowany dla osób dorosłych, które ten czas wakacyjny chcą wykorzystać na usprawnienie komunikatywności oraz odświeżenie języka.